fara bariere
fara bariere
fara bariere
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

fara bariere

Discutii diverse cu dascali, prieteni, parinti, elevi actuali, fosti si viitori ai prof.inv.primar Ionela Sabo
 
PortalPortal  AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Despre aceleasi lucruri, in altfel de cuvinte...

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 80
Stelute : 153
Data de inscriere : 04/11/2012
Varsta : 47

Despre aceleasi lucruri, in altfel  de cuvinte... Empty
MesajSubiect: Despre aceleasi lucruri, in altfel de cuvinte...   Despre aceleasi lucruri, in altfel  de cuvinte... I_icon_minitimeMar Noi 06, 2012 3:42 am

Unii ii spun hobby, altii talent, altii pur si simplu indeletnicire...Oricum i-am spune, multi dintre noi au si alte preocupari, complementare sau total diferite de cele profesionale,E momentul adevarului!Ai curajul sa joci masca? Very Happy
Sus In jos
https://farabariere.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 80
Stelute : 153
Data de inscriere : 04/11/2012
Varsta : 47

Despre aceleasi lucruri, in altfel  de cuvinte... Empty
MesajSubiect: Re: Despre aceleasi lucruri, in altfel de cuvinte...   Despre aceleasi lucruri, in altfel  de cuvinte... I_icon_minitimeSam Noi 01, 2014 11:42 pm

Nu stiu daca eu am curaj, dar va voi spune care este placerea mea in timpul liber.Arta decorarii totrturilor.Astfel ca , in momente deosebite, pentru cei dragi,"construiesc" torturi.Unul dintre ele s-a numit"Clopotica".Nu stiu daca seamana sau nu, stiu insa ca a fost foarte apreciat.
Atașamente
Despre aceleasi lucruri, in altfel  de cuvinte... AttachmentDoc1.doc
Nu aveti permisiunea sa descarcati atasamente aici.
(48 KB) Descarcat de 3 ori
Sus In jos
https://farabariere.forumgratuit.ro
 
Despre aceleasi lucruri, in altfel de cuvinte...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
fara bariere :: Cu masca, fara masca.... :: Hobby-
Mergi direct la: