fara bariere
fara bariere
fara bariere
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

fara bariere

Discutii diverse cu dascali, prieteni, parinti, elevi actuali, fosti si viitori ai prof.inv.primar Ionela Sabo
 
PortalPortal  AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Am inceput o noua etapa din viata de scolar,clasa 1 a

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
budulanclaudia




Mesaje : 3
Stelute : 5
Data de inscriere : 17/09/2014
Varsta : 16

Am inceput o noua etapa din viata de scolar,clasa 1 a Empty
MesajSubiect: Am inceput o noua etapa din viata de scolar,clasa 1 a   Am inceput o noua etapa din viata de scolar,clasa 1 a I_icon_minitimeMier Sept 16, 2015 2:58 am

Se spune ca dacă vrei sa ai ceva ce nu ai avut niciodată,trebuie sa faci ceva ce nu ai facut niciodată.Mult succes,puiuți nostri,felicitări,multumim pt tot ce faceti pt ei doamna invatatoare si mult succes in noul an study
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 80
Stelute : 153
Data de inscriere : 04/11/2012
Varsta : 47

Am inceput o noua etapa din viata de scolar,clasa 1 a Empty
MesajSubiect: Re: Am inceput o noua etapa din viata de scolar,clasa 1 a   Am inceput o noua etapa din viata de scolar,clasa 1 a I_icon_minitimeSam Oct 31, 2015 8:44 am

Va multumesc pentru gandurile bune Very Happy , sa ne dea Dumnezeu rabdare si intelepciune, sa fim gloriosi in drumul parcurs impreuna.
Sus In jos
https://farabariere.forumgratuit.ro
 
Am inceput o noua etapa din viata de scolar,clasa 1 a
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Am invatat intr-o viata....

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
fara bariere :: Discutii generale :: Zona libera, bun-venit la un ceai :: CP B, "Buburuzele" 2014-2015-prof.inv.primar Ionela Sabo-
Mergi direct la: